Топ Новини

Компанія Олександра Януковича "Мако Холдинг" отримала 200 млн грн чистого прибутку

29 квітня 2013 в 11:29

Окрім "Мако Холдинг" до складу групи компаній Олександра Януковича входять ще більше десяти банків і підприємств в Україні, Нідерландах та Швейцарії. Їхню звітність опублікують пізніше.

Александр Янукович
Будівельний бізнес приніс Януковичу 200 млн грн чистого прибутку

ПРАТ "Мако Холдинг", що входить до складу групи "Мако" Олександра Януковича, у 2012 році отримало прибуток 197 млн грн. Про це йдеться у повідомленні компанії.

До складу групи "Мако" входять чотири приватні акціонерні товариства.

ПРАТ "Мако холдинг" отримало прибуток у сумі 197,0 млн грн, який було сформовано в основному за рахунок дивідендів, отриманих від дочірніх компаній;

- ПРАТ "КПК" і ПАТ "Едельвейс" зазнали збитків у розмірі 7,9 млн грн і 0,5 млн грн відповідно, в основному зумовлених збитками підприємств, в яких їм належать корпоративні права;

- ПРАТ "Маринсервис" зазнало незначного збитку у сумі 0,1 млн грн, що пояснюється значним перевищенням поточних операційних витрат компанії над її доходами.

Фінансові показники цих компаній не відображають результати роботи групи "Мако" в цілому, не враховують результати роботи інших компаній групи. Станом на 31 грудня 2012 року група "Мако" включала у себе холдингову компанію ПРАТ "Мако холдинг", Всеукраїнський банк розвитку і ще 16 підприємств в Україні, Нідерландах і Швейцарії. Результати роботи всієї групи будуть опубліковані після завершення аудиту фінансової звітності, підготовленої відповідно до міжнародних стандартів фінансового обліку.

Читайте також:

На Заході дивуються, як при такій корупції в Україні ще є гроші у бюджеті

Активи сина Януковича оцінили в 1,7 млрд гривень

Син Януковича володіє фірмами у Нідерландах і Швейцарії

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...