Топ Новини

Комісар ЄС з енергетики пропонує Німеччині створити національного конкурента "Газпрому"

10 січня 2012 в 10:12
Об'єднати енергетичні концерни E.on і RWE запропонував комісар Євросоюзу з енергетики Гюнтер Оттінгер. На його думку, такий крок дозволив би посилити позиції Німеччини на світовому енергетичному ринку.

Комісар ЄС з енергетики Гюнтер Оттінгер (Günther Oettinger) виступив з ідеєю злиття німецьких енергетичних концернів E.on і RWE. При всій повазі до цих компаній, з точки зору світових масштабів вони знаходяться у «регіональній лізі», заявив Г.Оттінгер у вівторок, 10 січня, газеті Rheinische Post.

Якщо Німеччина має намір грати у вищій лізі з такими концернами, як Exxon, Chevron або «Газпром», їй «необхідний національний гравець відповідних масштабів», зазначив єврокомісар.

Гюнтер Оттінгер назвав можливе злиття E.on і RWE «цілком вірогідною формою взаємодії», відзначає агентство dpa. Він додав, що такий крок дозволить підвищити вагу і посилити конкурентоспроможність німецької енергетичної промисловості на світовому ринку. Надати імпульс подальшому розвитку галузі та посилення її потужності могла б більш тісна співпраця провідних концернів з енергетичними підприємствами на міському та комунальному рівнях, зазначив комісар ЄС.
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...