Топ Новини

Колобов у своєму першому інтерв'ю розповів ZN.UA, що дефіцит бюджету досяг 24,1 млрд грн

12 жовтня 2012 в 13:36
Дефіцит держбюджету за дев'ять місяців склав 24,1 млрд грн, але це все одно майже в два рази менше, ніж заплановано розписом Мінфіну на цей період. Про стан держбюджету розповів ZN.UA у своєму першому інтерв'ю міністр фінансів Юрій Колобов.
kolobov1212121.jpg
kmu.gov.ua

Державний бюджет-2012 повністю виконується як за доходами, так і за видатками. Про це ZN.UA розповів міністр фінансів України Юрій Колобов, коли дав своє перше інтерв'ю за час більш ніж піврічного перебування на посту глави Мінфіну.

«Щоб не бути голослівним, спеціально для любителів статистики наведу кілька цифр. За три квартали поточного року ми зібрали по загальному фонду 208,6 млрд грн - на 10% більше, ніж за такий же минулорічний період. Податкова служба виконала плановий розпис зі збору податків на 100,3%, направивши з початку року до загального фонду 141,9 млрд грн. Надходження від держмитниці зросли за дев'ять місяців на 13,2% при зростанні імпорту товарів (без газу) на 5,6% до аналогічного періоду минулого року», - повідомив Колобов.

- Уряду стає важче наповнювати бюджет: зростання доходів припинилося

Що стосується видаткової частини, то, за словами голови Мінфіну, касові видатки держбюджету за три квартали з початку року зросли на 15,1% (до 267,1 млрд грн), у тому числі по загальному фонду - на 15,1% (до 231,2 млрд грн).

«Таким чином, дефіцит держбюджету за дев'ять місяців склав 24,1 млрд грн, що майже в два рази менше розпису на цей період. По загальному фонду у нас дефіцит 22,2 млрд грн при розписі 36 млрд», - повідомив він.

При цьому, запевнив Колобов, уряд повністю виконує всі взяті на себе соціальні зобов'язання - відповідні статті витрат були профінансовані на 100%.

Повний текст інтерв'ю з міністром фінансів Юрієм Колобовим очікуйте у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".

Читайте також:

Кабмін затвердив проект держбюджету на 2013 рік: дефіцит зменшити не вдалося

Міністр фінансів не знає ціни на газ і курсу долара, закладених у бюджет-2013

Глава Нацбанку: Призначення Колобова — втрата для НБУ та надбання для Мінфіну

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...