Топ Новини

Колесніков стверджує, що скасування нічних потягів ніяк не пов'язане з Hyundai

23 травня 2012 в 10:44
Скасування 14 пар нічних потягів на Львівському напрямку з 27 травня і введення з того ж числа денних рейсів електропотягів Hyundai просто співпали за часом. Ніякого зв'язку немає.

Віце-прем'єр - міністр інфраструктури України Борис Колесніков не пов'язує введення рейсів потягів Hyundai зі скасуванням нічних поїздів.

«Ніяк не пов'язане введення потягів Hyundai зі скасуванням нічних потягів. Просто вагонний парк зносився до непристойності», - сказав він на прес-конференції у середу, 23 травня.

Міністр повідомив, що в Україні близько 7 тис. вагонів, 95% з яких куплені ще за часів Радянського Союзу, і заявив, що за 4 роки значна частина цих вагонів буде списана.

Колесніков зазначив, що коли Україна отримає решту потягів Hyundai, то вони будуть курсувати, як у денний, так і в нічний час.

Як повідомлялося, згідно з новим графіком руху пасажирських потягів на 2012-2013 роки, який набуде чинності з 27 травня, міжрегіональні електропотяги Hyundai курсуватимуть у сполученні Київ-Харків (2 пари) і Київ-Львів (1 пара).

Решта електропотягів Hyundai на Львівському та Донецькому напрямках будуть призначені в першій половині червня.

Вартість квитків у другому класі Hyundai в два рази вища, ніж у звичайних швидких — 307 грн на маршруті Київ-Львів. У першому класі — 475 грн.

Крім того, в Україні вже почали міняти звичайні приміські електрички на потяги Skoda. У них квитки буду в 4 рази дорожчі, ніж зараз.

Читайте також:

Потяги Hyundai за маршрутом Київ-Львів пройдуть без зупинок

Через п'ять років всі нічні потяги в Україні замінять денними Hyundai

Поїздка на поїзді Hyundai до Львова обійдеться у 300 грн навіть у другому класі

«Укрзалізниця» скасувала 14 пар нічних потягів на Львівському напрямку

 

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...