Топ Новини

Клюєв побудує сонячну електростанцію в Греції (документ)

3 травня 2012 в 13:50
У березні посольством України в Греції була ініційована зустріч керівництва компанії "Актив Солар", контрольованої секретарем РНБО, з представниками зацікавлених грецьких приватних структур щодо співпраці в сфері сонячної енергетики, зокрема компанією "Siemens" та корпорацією "Nabi Systems".
kluev.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Найбільший виробник струму з енергії сонця в Україні - австрійська компанія Activ Solar, яку пов'язують з сектретарем РНБО Андрієм Клюєвим, планує побудувати сонячну електростанцію у Греції.

Про це свідчать дані у документі Міністерства закордонних справ (МЗС) щодо виконання доручення президента України, які є у розпорядженні "Економічної правди".

Згідно з документом, доручення Януковича стосувалося опрацювання з грецькою стороною питання щодо будівництва українськими суб`єктами господарювання на території Греції електростанції, яка вироблятиме електроенергію з енергії сонячного випромінювання.

Солнечные электростанции получили от государства больше инвестиций, чем все облэнерго вместе взятые


За даними МЗС, у березні 2012 року посольством України в Греції була ініційована зустріч керівництва компанії "Актив Солар" з представниками зацікавлених грецьких приватних структур щодо співпраці в сфері сонячної енергетики, зокрема компанією "Siemens" та корпорацією "Nabi Systems".

У документі зазначається, що сторонами підписаний договір про нерозголошення та опрацьовується питання оформлення земельної ділянки у Північній Греції для подальшого зведення сонячного парку.


 

Нагадаємо, що головним виробником сонячної енергії в Україні і, зокрема, в Криму, є компанія Activ Solar, контрольована Андрієм Клюєвим.

Читайте також:

Сонце, проводи, Європа

Янукович не пошкодує грошей на сонячні електростанції Клюєва в Криму

Щоб дотягнутися до сонячної енергії Клюєва, держава витратила додаткові 200 млн

Азаров не бачить альтернативи атомній енергетиці в Україні в найближчі 10-20 років

 

За матеріалами: Економічна правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...