Топ Новини

Клюєв анонсував єдиний веб-портал надання адмінпослуг

27 травня 2011 в 11:11
На думку першого віце-прем'єра Андрія Клюєва, реформа системи адміністративних послуг йде "важко, але впевнено".
Kluev__012_zzz.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA
Про це він пише у своїй статті для "Дзеркала тижня. Україна".
 
"Ми значно скоротили кількість платних послуг-підприємства і громадяни більше не повинні платити за десятки непотрібних довідок. У більшості випадків цією інформацією держоргани повинні обмінюватися між собою в електронному вигляді. Реєстр державних та адміністративних сервісів стає основою для створення в Україні системи єдиного «електронного вікна» надання державних послуг", - зазначив віце-прем'єр.
 
А. Клюєв переконаний, необхідно максимально використовувати можливості інтернет-технологій, щоб звести до мінімуму особисте спілкування громадян з чиновником. У цьому випадку значно зменшуються можливості для корупції.
 
Вже через два місяці запрацює механізм електронної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців, а також відповідний взаємообмін інформацією між усіма учасниками держреєстрації, обіцяє перший віце-прем'єр. За його словами, це один з перших кроків до електронного уряду.
 
У результаті, відзначає А. Клюєв, буде створено єдиний веб-портал надання адміністративних послуг, через який громадяни та представники малого та середнього бізнесу зможуть отримувати послуги в режимі онлайн. Робота в цьому напряму вже ведеться, резюмував перший віце-прем'єр-міністр України.
 
Докладніше читайте в статті Андрія Клюєва "Формула української модернізації: взятися і зробити" свіжого номера "Дзеркала тижня. Україна".
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...