Клименко розповів, коли підприємці отримають безкоштовний "боєкомплект" для підготовки електронної звітності

17 травня 2012 в 16:35
Податкова почне передачу підприємцям безкоштовних цифрових ключів для здачі податкової звітності ще в травні місяці. А до кінця травня відомство зобов'язується підготувати та надати бізнесу повний і безкоштовний "боєкомплект" для підготовки та передачі податкової звітності.
kluch_electronniy.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

На сьогоднішньому засіданні Кабінету міністрів України уряд і Державна податкова служба України погодили питання про безкоштовне забезпечення підприємців цифровими ключами для підготовки та передачі податкової звітності.

Про деталі підготовки до процесу видачі безкоштовних ключів у коментарі ZN.UA розповів глава ДПСУ Олександр Клименко.

Зокрема він підтвердив ZN.UA, що відомство ще в травні місяці почне передачу підприємцям безкоштовних цифрових ключів для здачі податкової звітності.

«Програмне забезпечення є, сервера є, в регіонах всі структури розгорнуті. Сьогодні йде пілотне тестування, щоб не створити якихось незручностей для платників податків », - запевнив Клименко.

До 1 травня ДПСУ видасть платникам податків безкоштовні електронні ключі

Крім того, він підтвердив, що платники податків, які свого часу придбали ключі у комерційних структур, можуть ними користуватися і далі, а якщо захочуть - в будь-який зручний для них момент зможуть отримати безкоштовні в ДПСУ. Сервіс буде надаватися на постійній основі.

«На даний момент працює група програмістів для того, щоб розширити можливості вже наявної у нас програми (йдеться про програму підготовки податкової звітності OPZ, - ред.). Цей софт отримає можливість здійснювати передачу звітності та буде у вільному доступі на нашому сайті. Крім цього, ми домовилися, що частина нині використовуваних підприємцями програм будуть передані для податкової звітності безкоштовно», - повідомив Клименко.

Таким чином, ДПСУ до кінця травня зобов'язується підготувати та надати бізнесу повний і безкоштовний "боєкомплект" для підготовки та передачі податкової звітності.

Читайте також:

Митниця почала видавати безкоштовні електронні ключі

Податкова стабільно перевиконує плани - на цей раз на 1,5%


Інженери запропонували використовувати серце в якості пароля для комп'ютера

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...