Топ Новини

"Київстар" після вимог АМКУ удвічі знизить вартість SMS

23 січня 2013 в 15:07

З 1 лютого мобільний оператор обіцяє знизити розцінки на відправлення текстових і графічних повідомлень.

mobile_mob_telefon_3.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Компанія "Київстар" протягом 1-12 лютого знизить вартість відправки SMS і MMS повідомлень на 50% у деяких тарифних планах, повідомив оператор у середу, 23 січня.

Зокрема, в тарифах, де вартість SMS на сьогодні становить 50 коп./повідомлення, нова вартість складе 25 коп./повідомлення, а в тарифах, де відправлення одного повідомлення складає 75 коп./повідомлення, вона знизиться до 38 коп./повідомлень.

MMS, які до зниження коштували 1 грн/повідомлення, стануть 50 коп./повідомлення, а в тарифах, де вони коштували 1,45 грн/повідомлення, їх вартість складе 75 коп./повідомлення.

Як відзначає "Київстар", дана тарифна оптимізація здійснюється на виконання розпорядження Антимонопольного комітету України про приведення тарифів оператора до економічно обґрунтованих.

Як повідомлялося, в 2012 році АМКУ почав антимонопольне розслідування щодо двох найбільших мобільних операторів - "Київстар" і "МТС Україна. Антимонопольному комітетові не сподобалася "нереально висока рентабельність операторів" і те, що вони "постійно підвищують вартість своїх послуг". Наприкінці року АМКУ наказали привести тарифи до економічно обґрунтованого рівня.

Читайте також:

Антимонопольному комітету не сподобалася "нереально висока рентабельність провідних мобільних операторів

АМКУ рекомендував мобільним операторам знизити тарифи

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...