Київська влада просить Мінфін дозволити їй знову позичити: нічим повернути старий борг

2 квітня 2012 в 12:01
КМДА очікує від Мінфіну дозволу на нові запозичення для погашення єврооблігацій, а також веде консультації щодо залучення цього року інших позикових коштів, які будуть направлені на розвиток міста.
valuta_dollar_DSC6456_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Київ направив Міністерству фінансів України документи для отримання дозволу на здійснення запозичень у 2012 році. Дозвіл необхідний міській владі для того, щоб рефінансувати заплановані на осінь виплати 0 млн за єврооблігаціями.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Руслан Крамаренко у понеділок, 2 квітня.

"Ми звернулися (до Мінфіну - ред.) наприкінці березня. У нас погашення в листопаді, тому, в принципі, до травня отримаємо відповідь", - сказав він, нагадавши, що відповідно до бюджетного кодексу Мінфін повинен дати відповідь на запит КМДА протягом місяця.

За словами чиновника, паралельно місто консультується з Мінфіном з приводу найкращого варіанту рефінансування. "Швидше за все, буде випуск внутрішніх міських українських облігацій, тому що ми вважаємо, що місту, враховуючи, що у нього немає виручки у валюті, правильно мати всі запозичення у національній валюті", - пояснив заступник голови КМДА.

Крамаренко також повідомив, що КМДА веде консультації з Мінфіном і з питання залучення цього року інших позикових коштів, які будуть направлені на розвиток міста: "Думаємо про це, ведемо консультації з Мінфіном".

Раніше рейтингове агентство Standard & Poor's повідомило, що Київ планує новий випуск облігацій обсягом 2,05 млрд грн (близько 0 млн), одночасно підтвердивши довгостроковий кредитний рейтинг міста.

Нагадаємо, Київ у листопаді 2007 року випустив п'ятирічні єврооблігації на 0 млн під 8,25% річних. В даний час в обігу також знаходиться випуск єврооблігацій Київ-2015: папери випущені у жовтні-2005 на 0 млн під 7,98% річних, їх погашення заплановано на листопад-2015.

В кінці червня-2011 Київ розмістив п'ятирічні єврооблігації на 0 млн із прибутковістю 9,375% річних з метою рефінансування випуску євробондів 2004 року на 0 млн, випущених під 8,625% річних, і реалізації соціально-економічної програми розвитку міста.

Читайте також:

Мінфін: Україні доведеться знову позичати, щоб повернути старі борги

S & P підтвердило кредитний рейтинг Києва

Київ вчасно погасив єврооблігації-2004 на 0 млн

Держборг України у 2011 зріс до 59 млрд доларів

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...