Топ Новини

Київрада відхилила приватизацію банку "Хрещатик"

22 вересня 2011 в 12:12
Київрада не підтримала приватизацію комунального пакету акцій банку "Хрещатик", але виставила на приватизацію пакет акцій Борщагівського хімфармзаводу.
web_KMDA_kgga_1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Київська міськрада на засіданні в четвер, 22 вересня, внесла зміни до програми приватизації на 2011-2012 рр., якими дозволено приватизацію 30%-вого пакету акції ЗАТ НВЦ "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод", 25% +1 акція ВАТ "Київспецтранс" та 51% акцій ТОВ "Київський міжнародний контрактовий ярмарок".

За це рішення проголосували 75 депутатів.

У той же час депутати вкотре не підтримали винесення на приватизацію комунального пакету акцій банку "Хрещатик" у розмірі 24,525%.

Пропозицію про виключення цієї позиції з переліку об'єктів, які пропонувалося внести до програми приватизації, вніс депутат Юрій Бондар (фракція Громадський актив Києва).

Начальник Головного управління (ГУ) комунальної власності Київської міської державної адміністрації Дмитро Парфененко повідомив, що від продажу пакету акцій Борщагівського хімфармзаводу планується отримати близько 300 млн грн, від продажу пакету акцій банку "Хрещатик" планувалося виручити близько 200 млн грн.

В цілому, за його словами, ГУ комунальної власності планувало отримати від продажу непрофільних активів, які вона пропонувала затвердити Київраді і внести додатково до програми приватизації, близько $ 600 млн. Він підкреслив, що в бюджеті Києва на поточний рік доходи від приватизації комунального майна заплановано в розмірі 1,4 млрд грн.

На сьогоднішній день ГУ комунальної власності прийняло рішення про приватизацію 84 об'єктів на суму понад 70 млн грн, з них укладено лише 20 договорів на загальну суму 44 млн грн, але до бюджету поки надійшло лише 33 млн грн.

В роботі знаходиться ще 320 об'єктів, однак за їх приватизацію можна отримати до кінця поточного року не більше 200 млн грн.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...