Топ Новини

Київ прийняв "слабенький" бюджет на 2013 рік

8 лютого 2013 в 12:38

У КМДА визнали, що запропонований нею бюджет столиці на 2013 рік є "слабеньким".

Київська міська рада на засіданні у п'ятницю, 8 лютого, затвердила бюджет столиці на 2013 рік з дохідною частиною в сумі 18,541 млрд грн і видатковою - 18,243 млрд грн. Ще 300 млн грн буде направлено на погашення кредитів, отриманих на покриття тимчасових касових розривів. Заступник голови КМДА Руслан Крамаренко, який представляв документ з трибуни, сказав, що бюджет Києва на 2013 рік є "слабеньким".

За дане рішення проголосували 72 депутати. Опозиційні фракції "БЮТ-Батьківищна" і "УДАР" не голосували.

Як відомо, проект держбюджету-2013 Київрада прийняла до розгляду ще наприкінці грудня 2012 року, проте, не затвердила його. З початку бюджетного року потреби міста фінансуються в обсязі 1/12 від бюджетних показників 2012 року.

У Київській міській державної адміністрації (КМДА) визнають, що запропонований нею бюджет столиці на 2013 рік є "слабеньким".

"Ви можете мені пригадати, як місяць тому я закликав не голосувати і не розглядати бюджет. Я про це не забув і не змінив своєї думки, і в КМДА вона не змінилася", - заявив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко, виступаючи на засіданні Київради.

"Цих грошей недостатньо, і ви бачите, якщо взяти показники, які доведені Мінфіном, то навіть зараз у нас єдина позиція, що бюджет слабенький", - додав він.

Разом з тим, заступник голови КМДА підкреслив, що після першого представлення проекту бюджету багато показників значно збільшені за рахунок додаткових резервів. Крім того, КМДА розраховує до 1 березня погодити з Міністерством фінансів збільшення показників держбюджету для Києва.

Р.Крамаренко зазначив, що на даний момент бюджет необхідно прийняти навіть з нинішніми показниками, бо, зокрема, зараз не фінансуються витрати на капітальне будівництво. Крім того, розмір заробітної плати працівникам бюджетної сфери менший, ніж у кінці 2012 року, бо розмір мінімальної зарплати протягом минулого року збільшився більш ніж на 300 грн, а з розрахунку 1/12 річних показників вона виплачується як середньорічна.

Під час обговорення депутати висловили сумніви в реальності виконання запропонованого КМДА бюджету на 2013 рік. Однак, Крамаренко послався на досвід виконання бюджету у попередні роки, оскільки в 2012 році він був виконаний на 91,6%, а в попередні роки - на 85-87%.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...