Китайських товарів в Україні може стати ще більше

5 квітня 2012 в 16:03
Азаров бачить значний потенціал у розвитку зовнішньої торгівлі з Китаєм. Для цього в 2012 році відбудеться засідання двосторонньої міжурядової комісії.
made_in_china.jpg
siue.edu

У 2011 році товарообіг між Україною і Китаєм вийшов на докризовий рівень і досяг 8,5 млрд дол. Разом з тим обидві країни мають значний потенціал для збільшення. Про це прем'єр-міністр Україна Микола Азаров заявив під час зустрічі в Києві з делегацією міжнародного відділу ЦК Комуністичної партії Китаю.

«Я із задоволенням хочу відзначити, що обсяг нашої двосторонньої торгівлі досяг 8,5 млрд доларів і вийшов на докризовий рівень. Водночас, потенціал наших країн дозволяє нам його збільшити», - цитує Азарова прес-служба уряду.

При цьому він зазначив, що проведення в 2012 році засідання двосторонньої міжурядової комісії зі співробітництва України і КНР буде сприяти пошуку шляхів для збільшення товарообігу між країнами.

За даними Держстату, експорт українських товарів до Китаю в 2011 році склав 2,2 млрд дол, імпорт - 6,3 млрд дол, негативне сальдо -4,1 млрд долл.

Більше негативне сальдо зовнішньої торгівлі Україна має тільки з Росією (-9,3 млрд дол) і з Євросоюзом (-8,6 млрд дол.)

Читайте також:

Китайці допоможуть Україні відновити видобуток бурого вугілля

Азаров привітав колег-геологів з професійним святом

Міністр туризму Ізраїлю попросив Азарова забезпечити безпеку хасидів в Умані

Азаров і Клюєв в 2011 році налітали майже на 11 млн грн

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...