Топ Новини

Китай пообіцяв розумну грошово-кредитну політику у 2012 році

14 грудня 2011 в 08:10
Головна конференція Китаю з економічної політики у середу прийняла зобов'язання продовжувати «розумну» грошово-кредитну і «превентивну» бюджетну політику у 2012 році, повідомило офіційне агентство Сіньхуа.

Це рішення фактично підтверджує рішення вищого керівництва Китаю, опубліковане минулого тижня.

«Країна буде стежити за тим, щоб макроекономічні регулюючі заходи та споживчі ціни залишалися «в основному стабільними», і гарантує стійке зростання економіки та збереження соціальної стабільності», — йдеться в заяві, опублікованій після закінчення конференції.

Центральна економічна робоча конференція — це найбільше щорічне засідання в економічному календарі Китаю, яке збирає разом вище керівництво країни, лідерів місцевих урядів, міністерств, голів найбільших державних компаній, а також генералів Народно-визвольної армії.

Економісти приватного сектору вважають, що позиція Китаю зрушилася у бік підтримки зростання, незважаючи на те, що офіційна риторика практично не змінилася у порівнянні з попередніми коментарями.

На думку аналітиків, опитаних Reuters, Китай скасує значну частину заходів, які застосовував для боротьби з інфляцією в останній рік, і скоротить вимоги до банківського резервування.

Ніяких агресивних стимулюючих заходів не очікується, якщо зростання ВВП не впаде нижче 8%.

Нагадаємо, згідно з останнім прогнозом Fitch Ratings, зростання економіки Китаю сповільниться у майбутні роки.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...