Кількість мільярдерів у Китаї зменшилася вперше за сім років

24 вересня 2012 в 12:43
Китайська економіка в останні місяці зіткнулася з істотним уповільненням темпів зростання. У другому кварталі 2012 року зростання склало 7,6%, що є найнижчим показником за три останні роки. Кількість доларових мільярдерів скоротилася до 251.
picture.jpg
lenta.ru

Кількість доларових мільярдерів у Китаї в 2012 році скоротилася вперше за сім років - на 20 осіб до 251, говориться у звіті Hurun Report. Причиною стало уповільнення економічного зростання в країні, падіння котирувань на фондовому ринку і обвал на ринку нерухомості.

Найбагатшим громадянином Китаю став Зун Цінхоу, власник найбільшого виробника напоїв у країні - Hangzhou Wahaha Group. Його статки оцінили в 12,6 мільярда доларів. У минулому році лідером був Лян Веньгень, співвласник машинобудівної корпорації Sany. Зараз він опустився на п'яте місце.

Середній статок представника тисячі найбагатших людей КНР в поточному році впав на 9 відсотків, склавши 860 мільйонів доларів. Однак у порівнянні з 2008 роком ця цифра збільшилася майже вдвічі з 439 мільйонів доларів.

Китайська економіка в останні місяці зіткнулася з істотним уповільненням темпів зростання. У попередній декаді вона зростала в середньому зі швидкістю 10% на рік. У 2011 році ВВП збільшився до 9,3%, а в другому кварталі 2012 року зростання склало 7,6%, що є найнижчим показником за три останні роки.

Ринок нерухомості перестав бути основним джерелом багатства китайців. Тепер найбільш успішні люди у Китаї володіють активами у сфері промисловості - її частка у рейтингу склала 20,7%.

Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...