Топ Новини

Кілінкаров нагадав Ющенку, що з його провини українці сьогодні їдять єгипетську картоплю

10 жовтня 2012 в 11:24
Депутат від КПУ нагадав, що загальна сума імпорту овочів і фруктів в Україну в 2010 році, порівняно з 2005 роком, у вартісному вираженні зросла в 4,2 раза, перевищивши 860 мільйонів доларів.
70.jpg
golos.ua

Вступ України до СОТ більш ніж негативно відбився на аграрному секторі країни, а провиною всьому необдумані кроки і зайві амбіції екс-президента Віктора Ющенка. Таку думку висловив народний депутат України фракції КПУ Спиридон Кілінкаров.

За його словами, загальна сума імпорту овочів і фруктів в Україну у 2010 році, порівняно з 2005 роком, у вартісному вираженні зросла у 4,2 раза, перевищивши 860 мільйонів доларів: «Тому ми їмо єгипетську картоплю, турецьку полуницю або польські яблука, а не наші овочі і фрукти. При цьому Україна втратила в сільському господарстві 500 тисяч робочих місць».

Загалом, за словами Кілінкарова, той факт, що українська економіка є найменш захищеною серед усіх членів СОТ, зумовив колосальні втрати держбюджету: «Втрати держбюджету від вступу до СОТ у І кварталі цього року склали понад 700 мільйонів гривень».

До речі, як окремо зазначив Кілінкаров, сьогодні політична сила «Наша Україна», лідером якої є Віктор Ющенко, крутить передвиборчі ролики, в яких нарікає на негативний вплив імпорту на розвиток вітчизняних виробництв: «Ось, мовляв, як все погано. Вступили до СОТ, а через потоки імпортних товарів наш виробник «загинається». «А мені хочеться нагадати виборцям, що саме пан Ющенка на чолі своєї «помаранчевої» братії заводив Україну в цю організацію», - підкреслив комуніст.

Комуністи висловлюють жаль, що уряд дослухається до позиції Компартії щодо зовнішнього політичного та економічного співробітництва тільки тоді, коли негативні результати вже відчутно видно.

«Аналогічна із СОТ ситуація спостерігається і з МВФ, Митним та Євразійським союзами. На жаль, уряд занадто пізно реагує на наші доводи. Але я впевнений, час покаже, що комуністи мали рацію», - резюмував Спиридон Кілінкаров.

Читайте також:

Симоненко: Вугільна промисловість повинна бути під контролем держави

Шахти Кривого Рогу принесли дохід у 9 бюджетів міста у «чужу кишеню» — Симоненко

Найбільше фальсифікацій буде на сході та півдні України, — Симоненко

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...