Топ Новини

Керівництво Держкомрезерву за 2008-2010 рр. завдало збитків державі майже на 250 млн грн

30 червня 2011 в 09:35
Посадові особи Державного комітету України з державного матеріального резерву (Держкомрезерв) за 2008-2010 роки заподіяли збитки державі на суму понад 245 млн грн, повідомив заступник генерального прокурора України Михайло Гаврилюк.
gpu_u__prokuratura_002.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

На брифінгу у четвер у Києві він зазначив, що за всіма виявленими фактами розкрадання державних коштів Генпрокуратура порушила кримінальні справи, пред'явила або підготувала позовні заяви.

"Завдяки вжитим заходам реагування вже у даний час державі в особі Держкомрезерву повернуто матеріальні цінності на суму 80,9 млн грн", - сказав М.Гаврилюк.

Він розповів, що в 2008 році посадові особи Держкомрезерву за істотно завищеною ціною уклали з комерційною структурою контракт на закупівлю для держрезерву 24,8 тис тонн зерна пшениці.

За словами заступника генпрокурора, не дивлячись на те, що за цим контрактом зерно поставлено не було, за вказівкою керівництва Держкомрезерву було складено акти про його фактичне постачання. "Надалі на рахунок комерційної структури за неотримане зерно перераховано державні кошти в розмірі 34,8 млн грн", - зазначив М.Гаврилюк.

Окрім того, за словами заступника генпрокурора, у 2010 році Держкомрезерв на рахунок одного з комерційних товариств перерахував понад 243 млн грн бюджетних коштів на постачаня цукру, який фактично поставлено не було.

М.Гаврилюк також навів приклад, коли в 2008 році за "значно завищеними цінами" для держрезерву було закуплено дизельне паливо, "у результаті чого державі завдано збитків на суму понад 24,2 млн грн".

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...