Топ Новини

Каськів візьметься ще за сільгоспринки, тваринництво, техніку для аграріїв і бальнеологію

4 листопада 2011 в 14:07
Перелік "Національних проектів" буде розширено до 15 за рахунок трьох аграрних проектів та одного медичного, повідомив журналістам голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами ("Укрнацпроект") Владислав Каськів в Києві у п'ятницю.
kaskiv.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За його словами, у ведення агентства буде передано оптові сільськогосподарські ринки, побудовані за державні та комунальні кошти. Надалі мережу оптових ринків планується розширити, їх будівництво буде фінансуватися за рахунок інвестиційних коштів.

"У майбутньому я би об'єднав ринки в одну систему з єдиною логістикою...На їх основі можна створити продуктову біржу", - зазначив В.Каськів.

Окрім того, агентство заснує проект у сфері тваринництва.

"Якщо свинарство та вирощування птиці в Україні розвивається, то з великою рогатою худобою є проблеми. Ми сконцентруємо зусилля саме в цьому напрямку", - сказав керівник "Укрнацпроекту".

За словами В.Каськіва, держустанова також займеться створенням в Україні виробництва сільськогосподарської техніки.

"Навісна техніка у нас вже виробляється, у тому числі для сучасних іноземних комбайнів...Але потрібно організувати виробництво самих машин", - зазначив він.

На думку керівника "Укрнацпроекту", позитивним моментом є локалізація в Україні виробництва фінських зернозбиральних комбайнів Sampo Rosenlew.

Окрім того, держагентство має намір присвоїти статус "національного" проекту створенню бальнеологічної клініки професора Володимира Козявкіна на Арабатській Стрілці (Херсонська обл.).

У той же час, "Укрнацпроект" має намір передати Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства проект "Доступне житло".

"Ідея полягає в тому, щоб забрати функцію будівництва житла від усіх державних відомств, і звести в один фонд Мінрегіонбуду. Це дозволить раціональніше використовувати кошти. Якщо, наприклад, МВС потрібен будинок - воно звертається до Мінрегіонбуду", - зазначив В.Каськів.

За його словами, також розглядається питання створення окремого органу державної влади, який візьме на себе координацію проекту "Олімпійська надія".

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...