Топ Новини

Кабмін вніс зміни до держбюджету-2012 під соцініціативи Януковича

10 квітня 2012 в 07:50
Кабмін пропонує пропорційно збільшити держбюджет на 33,3 млрд грн. При цьому фінансуватися соцініціативи президента, на які потрібно 18,2 млрд грн, будуть в основному за рахунок збільшення надходження податків. Ще 6,15 млрд грн потрібні на компенсацію вкладів Ощадбанку СРСР.
gosbudjet_2012_budjet1_budzhet_budget.jpg
ZN.UA

Кабінет міністрів України (КМУ) пропонує Верховній Раді збільшити доходи і видатки державного бюджету на 2012 рік на 33,35 млрд грн - до 366,17 млрд грн і 391,36 млрд грн відповідно. При цьому граничний розмір дефіциту держбюджету змінювати не передбачається.

Відповідний проект поправок до держбюджету №10317 внесено Кабінетом міністрів до парламенту у понеділок, 9 квітня, і оприлюднено сьогодні, у вівторок, 10 квітня. Документ планується розглянути у парламенті в четвер, 12 квітня.

Згідно з документом, на виконання соціальних ініціатив президента Віктора Януковича пропонується направити 18,2 млрд грн додаткових доходів, а ще
6,15 млрд грн - на компенсацію громадянам вкладів в установах Ощадбанку в СРСР.

У документі наголошується, що доходи загального фонду, зокрема, заплановано збільшити на 28,8 млрд грн.

"Джерелами збільшення доходів загального фонду є: економічне зростання і детінізація - 21 млрд грн, індексація та плата за адміністративні послуги - 1,8 млрд грн, премії за підписання угод про розподіл продукції - 6 млрд грн", - йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Зокрема 14 млрд грн планується отримати від збільшення прогнозу надходжень податку на додану вартість (ПДВ) з ввезених в Україну товарів, а з вироблених в Україні - 2,6 млрд грн, а також 300 млн грн за рахунок зміни бази оподаткування ПДВ. Крім того, 3,4 млрд грн - за рахунок збільшення надходження податку на прибуток підприємств, 1,5 млрд грн - плата за адмінпослуги (за січень-березень 2012 надійшло в 2,5 рази більше коштів, або 249%). Ще 6 млрд грн - за рахунок угод про розподіл продукції, в тому числі і по Чорноморському шельфу.

Також пропонується перерозподілити 1,2 млрд грн акцизного податку (зменшити прогноз його надходження від вироблених в Україні з одночасним його збільшенням по імпорту).


Як повідомлялося раніше, президент Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів забезпечити підготовку та внесення на розгляд Ради законопроектів, що стосуються змін до Держбюджету-2012 та деяких інших законодавчих актів з метою послідовного проведення державної соціальної політики щодо підвищення стандартів життя людей.

Читайте також:


Янукович оприлюднив прейскурант на передвиборні «хабарі» виборцям

Нацбанк обіцяє не вмикати «друкарський верстат» для реалізації передвиборчих обіцянок Януковича


Економіст: Обіцянка Януковича про повернення вкладів Ощадбанку СРСР нездійсненна

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...