Кабмін вніс до ВР проект закону про внутрішню торгівлю

11 листопада 2011 в 09:29
Кабінет міністрів України вніс до Верховної Ради проект закону "Про внутрішню торгівлю" (№9443 від 10 листопада 2011 року).
torgovlya_nalog_chek_OD225937-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Законопроект, розроблений Мінекономрозвитку, визначає механізм реалізації державної політики у сфері внутрішньої торгівлі в Україні, визначає правові та організаційні засади здійснення господарської діяльності у цій сфері та регулює відносини, що виникають при проведенні торговельної та виробничо-торговельної діяльності.

Законопроект визначає основні засади здійснення торговельної діяльності, зокрема: встановлює вимоги до організації діяльності суб'єктів господарювання у сфері роздрібної та оптової торгівлі та ресторанного бізнесу та встановлює відповідальність за порушення; розмежовує повноваження органів влади у сфері внутрішньої торгівлі. Також закон визначає принципи здійснення обліку об'єктів торгівлі, моніторингу за реалізацією та цінами на соціально значущі товари.

Законопроект спрямований «на розвиток внутрішньої торгівлі на засадах конкуренції і рівності фізичних та юридичних осіб перед законом та пріоритету прав споживачів, розвиток малого і середнього підприємництва», йдеться у пояснювальній записці.

"Прийняття Закону України "Про внутрішню торгівлю" сприятиме впорядкуванню торговельної діяльності, розвитку малого та середнього підприємництва, забезпеченню населення торговими площами до рівня європейських країн, створенню умов для розвитку конкурентного середовища, залученню інвестицій, підвищенню рівня торговельного обслуговування населення та захисту прав споживачів, координації діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, що, у свою чергу, забезпечить збільшення суми надходжень до бюджету від галузі торгівлі", - йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...