Кабмін пропонує направити 4,6 млрд грн на компенсацію різниці у тарифах на тепло і воду

10 квітня 2012 в 13:53
В цілому Кабмін пропонує збільшити фінансування програм Мінрегіону на цей рік у 13,9 раза - до 4,945 млрд грн.
voda_kran_vanna.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Кабінет міністрів України (КМУ) пропонує направити Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства 4,575 млрд грн на субвенцію з держбюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, централізоване водопостачання і водовідведення для населення.

Про це йдеться у законопроекті №10317 «Про внесення змін до закону «Про Державний бюджет на 2012 рік»(щодо вирішення соціальних питань), внесеному Кабміном 9 квітня до парламенту.

Зокрема, кошти пропонується виділити на погашення заборгованості з різниці у тарифах, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися або погоджувалися органами державної влади або місцевого самоврядування.

В цілому Кабмін пропонує збільшити фінансування програм Мінрегіону на цей рік у 13,9 раза - до 4,945 млрд грн.

Зокрема, на забезпечення житлом інвалідів війни планується направити 71,7 млн грн, на капремонт гуртожитків, які передаються з державної власності у власність територіальних громад - 60 млн грн. При цьому на реконструкцію та будівництво систем централізованого водовідведення в Одесі передбачено виділити 150 млн грн, на реконструкцію і будівництво очисних споруд та інших об'єктів з метою захисту акваторії Азово-Чорноморського узбережжя і басейнів річок Дніпро та Сіверський Донець від забруднення - 470 млн грн, на будівництво , реконструкцію, ремонт на пріоритетних об'єктах загальнодержавного значення, що перебувають в незадовільному стані - 375 млн грн.

Як повідомляло ZN.UA, 20 березня віце-прем'єр-міністр — міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, що тарифи на послуги ЖКГ для населення будуть підвищуватисятільки в наступному році.

Читайте також:

Житлово-комунальні послуги для населення будуть поетапно дорожчати після виборів

Столична влада хоче за несплату комунальних послуг забирати автомобілі

Олігархи покинуть свої металургійні заводи і прибіжать у ЖКГ

Чинні в Україні комунальні тарифи — майже наполовину нижче собівартості

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...