Топ Новини

Кабмін доручив Фонду держмайна продати держпакети "Кримського титану" і "Сумихімпрому"

17 липня 2012 в 16:36
Держагентство з управління державними корпоративними правами та майном має передати ФДМ 100% акцій ПАТ "Державна холдингова компанія (ДХК)"Титан Україна", яке і має в своєму розпорядженні відповідні пакети.
33d5a03636442d69cba4a7ecd1148481_width_300.jpg
eizvestia.com

Кабінет міністрів України доручив Фонду державного майна (ФДМ) України продати державні пакети акцій ПрАТ "Кримський титан" і ПАТ "Сумихімпром".

Відповідне рішення закріплене урядовою постановою № 469-р від 11 липня.
 
Згідно з документом, Державне агентство з управління державними корпоративними правами та майном має передати ФДМ 100% акцій ПАТ "Державна холдингова компанія (ДХК) "Титан Україна", яке і має в своєму розпорядженні відповідні пакети.
 
У свою чергу, ФДМ повинен вилучити зі статутного фонду ПАТ "Державна акціонерна компанія (ДАК) "Титан" (входить до складу ДХК) 50% +1 акцію ПрАТ "Кримський титан" і продати цей пакет.
 
У місячний термін після цього, фонд повинен вилучити зі статутного фонду ДХК 100% акцій ПАТ "Сумихімпром" і ДАК "Титан", і продати ці пакети.
 
У результаті ДХК "Титан Україна" підлягає ліквідації.
 
Як повідомлялося, група OstChem бізнесмена Дмитра Фріташа володіє 50% -1 акцією "Кримського титану". Керівники "Титану України" і "Сумихімпром" - колишні топ-менеджери з OstChem Group. Д.Фірташ неодноразово заявляв про інтерес до консолідації титанових активів.
 
"Кримський титан" - провідний у Східній Європі виробник діоксиду титану.
 
"Сумихімпром" спеціалізується на випуску двоокису титану, сірчаної кислоти, жовтих і червоних залізоокисних пігментів, складних мінеральних добрив і коагулянту для очищення води. У державній власності знаходиться 100% його акцій.
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
 
 

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...