Кабмін Азарова: Позитивний ефект від Податкового кодексу «вже сьогодні»

18 травня 2011 в 05:37
Позитивний ефект від впровадження Податкового кодексу спостерігається вже сьогодні.
nalog_DSC2198_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Позитивний ефект від впровадження Податкового кодексу, який вступив в силу в поточному році, можна спостерігати вже сьогодні. Про це заявив перший заступник міністра фінансів України Анатолій Мярковський. 

 

«Зазвичай бізнес насторожено ставиться до будь-яких новацій. Тому результати першого кварталу чи півроку, як свідчить практика, є попередніми», - наголосив він.
Але, як зазначив чиновник, навіть не зважаючи на це, податкові новації «вже проявили свою ефективність»: майже на 40% збільшені надходження до державного бюджету порівняно з першим кварталом 2010 року. «І це при тому, що ми тільки почали працювати за новим Податковим кодексом», - зазначив він.
 
У свою чергу голова Державної податкової служби (ДПС) України Віталій Захарченко підкреслив, що податкова систематично аналізує дію норм Податкового кодексу, його вплив на діяльність галузей економіки.
 
«Темпи росту платежів в порівнянні з минулим роком склали 188,5%. Це значно випереджає темпи, які були закладені міністерством фінансів на поточний рік. Це 26,5 млрд грн додаткових надходжень до бюджету, якщо порівнювати з минулим роком. Ці дані стосуються лише податкової служби, яка забезпечує 64,5% надходжень до державного бюджету, а є ще митниця».
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...