Топ Новини

Кабмін змінив формулу розрахунку оплати за тепло для будинків без лічильників

20 березня в 16:14

Обіцяють об'єктивне нарахування оплати і справедливий перерозподіл плати між місяцями.

отопление
Нараховувати оплату за тепло будуть по-новому
Кабінет міністрів затвердив формулу розрахунку оплати за теплопостачання для споживачів, у яких немає квартирних або будинкових приладів обліку теплової енергії. Це рішення закріплене постановою уряду № 156 від 16 березня 2017 року, яке опубліковане на сайті Кабміну.

Згідно з повідомленням, дані зміни забезпечать об'єктивні умови нарахування споживачам без лічильників оплати за послугу теплопостачання в залежності від температури зовнішнього повітря та фактичного періоду надання послуги.

Передбачається, що буде забезпечено справедливий перерозподіл плати між місяцями опалювального сезону (теплий місяць – менша сума, холодний місяць – більше сума).

"Рішення прийнято, щоб уникнути неоднозначного трактування норм підприємствами-виробниками або виконавцями послуг з централізованого опалення, що призводить до невідповідності нарахованої плати змін температури зовнішнього повітря протягом місяця", – йдеться на сайті уряду.

Читайте також: Кабмін знайшов спосіб знизити вартість опалення для населення

Нагадаємо, що загальна заборгованість столичних споживачів електроенергії перед компанією "Київенерго" з початку 2017 року зросла на 19%.

Раніше повідомлялося, що Кабмін прийняв рішення про зниження соціальних нормативів на користування послугами ЖКГ з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв домогосподарствами.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг схвалила підвищення тарифів на відпуск електричної та теплової енергії для ТЕЦ і когенераційних установок з 1 лютого 2017 року.

 

 

 

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...