Кабмін виділив Фонду гарантування вкладів фізосіб кредит на 8 млрд грн

28 грудня 2016 в 17:35

Мінфін випустить для підтримки ФГВФО облігації з терміном обігу до 15 років.

кредиты депозиты проценты
Уряд надав ФГВФО позику на 8 млрд грн
Кабінет міністрів України прийняв рішення надати Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) кредит у розмірі майже 8 млрд грн.

Відповідну постанову уряду від 28 грудня було опубліковано на урядовому порталі.

"Установити, що Міністерство фінансів з метою надання кредиту Фонду гарантування вкладів фізичних осіб здійснює випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі 7 941 000 000 гривень із строком обігу до 15 років та відсотковою ставкою доходу до 10 відсотків річних в обмін на векселі, видані Фондом на тих самих умовах, з виплатою відсотків за векселями одночасно з оплатою векселя", – йдеться в документі.

Читайте також: Кабмін ухвалив рішення про націоналізацію "Приватбанку"

Нагадаємо, 19 листопада набув чинності закон про виплати обдуреним вкладникам банків, який дозволить вкладникам банку "Михайлівський" отримати компенсацію втрачених коштів від держави.

Раніше адвокат Олександр Виговський у статті для DT.UA заявив, що закон про відшкодування фізичним особам шкоди, заподіяної зловживаннями у сфері банківських послуг, торкнеться виключно вкладників збанкрутілого банку "Михайлівський", і не зможе бути використаний для захисту інтересів клієнтів інших фінансових установ України.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...