Топ Новини

Кабмін показав закон про скорочення податків з 22 до 9

16 вересня 2014 в 11:54

На сайті Верховної Ради оприлюднено повний текст урядового законопроекту про податкову реформу.

goss_kabmin_52_znua.JPG
Кабмін оприлюднив проект податкової реформи
Андрій Товстиженко, DT.UA

Кабінет міністрів України вніс у Верховну Раду проекти законів про бюджетної та податкової реформи, а також проект реформи системи соцстрахування і легалізації фонду оплати праці.

Як зазначається на сайті ВР, урядовий законопроект про зміни до Податкового кодексу зареєстрований під номером №5079, про зміни в Бюджетний кодекс - під №5078, проект закону про реформування системи загальнообов'язкового соціального страхування та легалізації фонду оплати праці - під №5080.

Тексти всіх трьох законів оприлюднені на сайті ВР.

Раніше, на засіданні 15 вересня, уряд запропонував Верховній Раді проголосувати пакет економічних реформ для того, щоб на основі нових законів можна було сформувати проект бюджету на 2015 рік.

За словами прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, уряд три місяці працював над пакетом реформ, який передбачає зменшення кількості податків і зборів.

"Перше - податки. Скорочуємо з 22 до 9. Друге - податок на прибуток. Наводимо його до європейського стандарту, коли він сплачується не так як хоче податковий інспектор, а так як виписано в бухгалтерському обліку", - заявив Яценюк.

"Третє - єдиний соціальний внесок. Ми приймаємо рішення про зменшення з 41% на 15% сплати єдиного соціального внеску із заробітної плати, яка вище двох мінімалок. Четверте - малий і середній бізнес. Кожен, хто до 20 млн гривень протягом року отримає доходи, повністю звільняється від усіх видів перевірок і вдвічі скорочується ставка єдиного податку", - сказав прем'єр-міністр.

Також значні надії Яценюк покладає на місцеву децентралізацію, яка повинна підвищити економічну ефективність регіонів. "Регіони просять грошей, ми даємо ресурс областях", - зазначив глава уряду.

Яценюк також заявив, що уряд не внесе в парламент законопроект про держбюджет на 2015 рік, якщо Верховна Рада не затвердить пакет економічних і податкових реформ. Прем'єр звернувся до народних депутатів з закликом невідкладно розглянути пакет необхідних реформ у вівторок, 16 вересня.

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...