Топ Новини

Кабмін підвищив оклади всіх держслужбовців на 25%, урізавши надбавки

14 грудня 2015 в 17:40

Незважаючи на підвищення окладів, реального зростання зарплат держслужбовців і бюджетників не буде. Кошти вирахують з доплат і надбавок.

kabmin_emblema.jpg
Кабмін перекроїв структуру зарплат держслужбовців і бюджетників
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Кабінет міністрів України постановою від 9 грудня 2015 року № 1013 підвищив на 25% посадові оклади по всій сітці державних службовців.

Як згадує прес-служба Кабміну, посадові оклади держслужбовців не підвищувалися з 2008 року.

Крім того, цією ж постановою передбачено підвищення посадових окладів працівників бюджетної сфери, зокрема, лікарів і вчителів, у середньому на 10%, що в цілому, враховуючи підвищення мінімальних соціальних стандартів з 1 вересня 2015 року, складе близько 25%.

"Підвищення посадових окладів здійснюється за рахунок включення в них сум індексацій, зменшення доплат, надбавок. Воно здійснюється в межах коштів, передбачених у кошторисах на оплату праці працівників відповідних органів", - йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну.

Читайте також: Держслужбу в Україні планують реформувати за рахунок ЄС, бюджету і громад

Як писало ZN.UA, під час останньої поїздки прем'єра Арсенія Яценюка до Брюсселя ЄС висловив готовність доплачувати українським держслужбовцям, які входять в реформаторські команди міністерств.

Лише 12% українців вважають, що підвищення з 1 вересня мінімальних зарплат і пенсій є реальною заслугою уряду, який в умовах кризи і війни змогло знайти необхідні кошти на підвищення соціальних стандартів, свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг". У той же час, більшість (77%) вважають, що це скоріше передвиборний піар.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Сашко Зубченко 15 декабря, 11:15 Як би не стало менше, ніж було! Хоча, куди вже менше... По країні йде пропагандистська хвиля щодо держслужбовців як головних корупціонерів і винуватців економічного падіння в країні, хоча ці тези висловлюють якраз справжні винуватці, щоб прикритися тими, хто віддає державі свої знання, досвід ьа серце, отримуючи за це заробітну плату, яка менша ніж у тих, хто займається некваліфікованою працею, а саме: прибиральниці, вантажники, охоронці і т.п. Якщо така політика буде продовжуватись і будуть замилювати очі населенню, то на держслужбу нікого навіть палицею не загонять, бо працювати на за злиденну зарплату, не маючи ніяких пільг та витрачаючи її майже всю на проїзд та обід, це може собі дозволити лише жінка - дружина багатого чоловіка, якій сумно одній вдома. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...