Топ Новини

Кабмін оптимізує ефективне управління бюджетними ресурсами

27 лютого 2013 в 20:46

Уряд планує впровадити сучасні методи оцінки ефективності бюджетних витрат і відповідного програмного керування.

Деньги
Уряд має намір перейти на нові принципи кредитування вітчизняної економіки

Український уряд планує перейти на нові принципи кредитування вітчизняної економіки. Це передбачено Державною програмою активізації економіки на 2013-2014 рр., яку сьогодні було представлено на засіданні Кабінету Міністрів України.

Уряд планує впровадити сучасні методи оцінки ефективності бюджетних витрат і відповідного програмного керування. Це зорієнтує бюджетний процес на прозорий розподіл коштів і максимально ефективне управління бюджетними ресурсами відповідно до пріоритетів державної політики.

Крім того, буде активізована політика залучення інвестицій у ті сектори економіки, які забезпечать зростання; буде вжите заходів щодо розвитку високотехнологічних та інфраструктурних галузей економіки. Здійснюватиметься пряма бюджетна підтримка низки проектів, спрямованих на структурну модернізацію промисловості. У першу чергу, це торкнеться авіаційної галузі, оборонно-промислового комплексу тощо.

Водночас, стратегія держпідтримки галузей економіки буде формуватися з урахуванням того, чи може держава в достатньому обсязі фінансувати окремі підприємства або економічні кластери. За відсутності таких можливостей, будуть залучатися інші джерела інвестицій: власні кошти підприємства, доходи від приватизації, кредитні ресурси тощо. Це дозволить вивільнити бюджетні кошти для підтримки пріоритетних галузей економіки, підвищити їх оборотність і збільшити доходи бюджету, знизити рівень державного боргу і забезпечити стимулювання внутрішнього виробництва.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...