Топ Новини

Кабмін оприлюднив програму активізації розвитку економіки

25 березня 2013 в 12:51

Однією з важливих її особливостей є активне залучення банків до фінансування пріоритетних проектів, спрямованих на імпортозаміщення та підвищення енергоефективності.

reiting-4.jpg
В Азарова мають намір підняти економіку, яка, за словами прем'єра, нагадує "корабель, який бореться зі штормом"

Кабінет міністрів України оприлюднив Державну програму активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки. Програму, яку Кабмін затвердив постановою №187 ще 27 лютого, через місяць оприлюднена на офіційному сайті уряду у понеділок, 25 березня.

Основним результатом держпрограми має стати прискорення зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) до 2,5-3,4% в 2013 році і до 3-4% в 2014 році.

"Ця програма розроблена з метою впровадження нових підходів до модернізації пріоритетних галузей економіки на найближчі два роки для активізації її розвитку", - наголошується в документі.

- Активізація економіки за рецептами Кабміну: стимуляції і симуляції

Уряд розраховує, що виконання цієї програми має забезпечити прискорення розвитку пріоритетних галузей економіки, сприятиме позитивним структурних зрушенням в економіці, диверсифікованості і зниженню енергоємності виробництва.

Однією з важливих її особливостей є активне залучення банків до фінансування пріоритетних проектів, спрямованих на імпортозаміщення та підвищення енергоефективності. Передбачається, що банки стануть серйозним фільтром при відборі проектів, яким буде надаватися держпідтримка, наприклад, у вигляді гарантій за кредитами або компенсації відсоткової ставки, і відповідатимуть за цільове використання виділених коштів.

Уряд чекає, що у результаті виконання програми рівень інфляції збережеться в оптимальних межах 5-6%, дефіцит держбюджету-2013 буде утримано на рівні 3,2% ВВП, рівень перерозподілу ВВП через зведений бюджет в поточному році складе 29,5%, а прямий держборг не перевищить 30,6% ВВП.

Читайте також:

Кабмін схвалив програму, яка повинна підняти економіку України

Азаров порівняв економіку України з "кораблем, який бореться зі штормом"

Кабміну потрібно підтримувати попит на продукцію, а не її виробництво, - екс-віце-прем'єр

Нова іпотечна-імпортозамінна держпрограма буде запущена вже у березні

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...