Кабмін: Цей рік буде складним як для вітчизняної, так і для світової економіки

27 лютого 2013 в 18:14

У Кабміні розраховують, що Держпрограма активізації економіки стане противагою непростим зовнішнім умовам.

ekonomika_rost.jpg
i-g-t.org

Кабінет міністрів України завершив тримісячну роботу над Державною програмою активізації економіки на 2013-2014 роки. Документ було презентовано 27 лютого на засіданні Кабінету міністрів України.

За час роботи над документом автори Держпрограми провели ряд переговорів з Міжнародним валютним фондом, Всесвітньою організацією торгівлі з перегляду митних ставок, представниками європейських структур, результатом яких стало чітке розуміння того, що рік буде складним як для вітчизняної, так і для світової економіки.

Противагою непростим зовнішнім умовам повинна, на думку розробників, стати Держпрограма активізації економіки. План дій, який забезпечить її реалізацію, базується на п'яти ключових пріоритетах. Їх перелік включає підвищення конкурентоспроможності економіки, поліпшення інвестиційного клімату, підтримку національного товаровиробника, розвиток високотехнологічних секторів, структурні реформи і нарощування експорту.

При цьому основою для подальших стратегічних реформ стане макроекономічна стабільність, без якої неможливо вирішити проблему забезпечення сталого економічного зростання.

Реалізація урядової економічної стратегії, згідно з Держпрограмою активізації економіки, дасть можливість забезпечити збільшення реального ВВП на 2,5 - 3,4% в 2013 році і на 3,0-4,0% в 2014 році. Якщо говорити про макроекономічні показники, то в планах уряду забезпечити підтримку оптимального рівня інфляції в межах 5-6%, дефіциту державного бюджету в межах 3,2% ВВП, граничного обсягу державного боргу на рівні 30,6% ВВП.

Читайте також:

Кабмін підготував радикальні заходи з наповнення бюджету на 2013

Азаров розповів про плани розвитку економіки України

Яценюк оголосив урядову програму "економічним божевіллям"

zn Український Мінфін пророкує, що наступний рік буде складним для всього світу

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • важкоатлет 27 февраля, 19:25 У цього прем"єр-міністра кожен із 13 років важкий і складний. Адже саме він складав усі бюджети на ті важкі роки. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...