Топ Новини

Італійці, французи і австрійці мають намір збільшити інвестиції у фінансовий сектор України

26 січня 2013 в 13:10

Незважаючи на те, що за останні 12 місяців від своїх місцевих дочок позбувся цілий ряд європейських фінустанов (німецький Commerzbank, австрійські Erste Group Bank і Volksbank, шведські Swedbank иSEB, чеський PPF Credit), український ринок поки не розгубив залишки привабливості для іноземного банківського капіталу.

bankomat-platezh__DSC8074.JPG
Банкіри заробляють у Східній Європі великі гроші
ZN.UA

Найбільші інвестори у фінансовий сектор країни з Італії, Франції та Австрії - у минулому році не скорочували свої вкладення в дочірні структури. Більш того - заявляють про плани збільшити їх у 2013-му.

"Ми не йдемо, тому що заробляємо в Східній Європі великі гроші. Українському Нацбанку вдалося утримати стабільність курсу гривні, і це багато важить для стабільності та інвестицій, — говорить глава Raiffeisen Bank International Герберт Степіч. — НБУ інвестував у захист курсу гривні багато коштів, але ми, на жаль, поки що не знаємо, як довго він зберігатиме цю позицію".

Група UniCredit чекає, що за підсумками 2013 року рівень проблемної заборгованості в портфелях банків знизиться з 33% до 30%. При цьому український банківський ринок все ще буде серед найбільш низькодохідних для банків через високе співвідношення рівня сформованих резервів до активів.

"При цьому ми очікуємо досить швидкого відновлення ринку на тлі загального пожвавлення кредитної активності в Європі і завдяки діям фінансової влади, які змогли забезпечити 2,2-відсоткове зростання кредитів, попри складні економічні умови", - говорить голова бізнесу UniCredit в регіоні Центральної і Східної Європи Джанні Франко Тато.

Докладніше читайте в матеріалі Олександра Дубинського "Гроші просять тиші" у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".

Читайте також:

Грецькі банки закриють свої "дочки" в Україні

НБУ визнав банк "Таврика" неплатоспроможним і ввів тимчасову адміністрацію

Австрійці продають в Україні великий банк

Експерти очікують зростання банківських активів в 2013 році на 5%

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...