Іспанці запевняють, що український LNG-термінал не стане довгобудом

4 листопада 2011 в 11:48
Іспанська компанія Socoin, яка виграла тендер на розробку будівництва LNG-терміналу в Україні, запевняє, що цей проект довгобудом не стане.

Про це в інтерв’ю ZN.UA заявив президент Socoin Аркадіо Гут’єрес Запіко, відповідаючи на запитання, чи не стане український LNG-термінал таким же довгобудом, як відомий собор у Барселоні, котрий не можуть добудувати вже друге століття після смерті архітектора Гауді.

«Ні! – сміючись, сказав А.Гут’єрес. - Термінал не буде таким довгобудом, як згадана вами «Саграда фамілія». Звичайно, є і будуть труднощі і складнощі, як і всюди. Можу сказати, що за останні 10—12 років в Іспанії ми брали участь у будівництві чотирьох терміналів такого ж типу, який пропонуємо побудувати в Україні, і ще три термінали модернізували».

У свою чергу голова Координаційної ради «Національного проекту LNG-термінал» Віталій Дем’янюк підтвердив реалістичність проекту LNG-термінала: «Тут немає нічого такого, чого б ця компанія і ми не могли технологічно вирішити».

Відповідаючи на запитання, який процес під час будівництва LNG-термінала є найбільш трудомістким і тривалим, голова іспанської компанії сказав: «Власне, це встановлення танків. 32—36 місяців триває будівництво одного танка. Причому все одно, будуєте ви один чи сто, все одно знадобиться до 36 місяців. Танки — це великі ємності, закріплені на сталевому каркасі. І виробників такої продукції у світі — десь три-чотири компанії (в Японії, США)».

Нагадаємо, представники іспанської компанії Socoin та ДП «Національний проект LNG-термінал» 19-21 жовтня провели польові дослідження, необхідні для розробки техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) для будівництва регазифікаційного терміналу в Україні.

Детальніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» у статті Алли Єрьоменко «Іспанська Socian розпочала розробку ТЕО українського LNG-термінала».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...