Топ Новини

Іноземцям дозволили купувати землю в Україні

3 жовтня 2012 в 08:14
Іноземці зможуть купувати землю «в межах населених пунктів у разі придбання об'єктів нерухомого майна та для спорудження об'єктів, пов'язаних із здійсненням господарської діяльності». Крім того, вони зможуть купувати землю «за межами населених пунктів у разі придбання об'єктів нерухомого майна».
zemlya_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Верховна Рада дозволила іноземним громадянам і підприємствам з іноземним капіталом купувати землю несільськогосподарського призначення. За відповідний законопроект у другому читанні проголосували 234 народних депутати.

Від Партії регіонів проголосувало 186 депутатів, від Народної партії - 20, групи «Реформи заради майбутнього» - 17, позафракційні - 11. Депутати НУ-НС і БЮТ не голосували, Компартія голосувала проти.

Згідно з внесеними до статтей 82 Земельного кодексу України змінами «юридичні особи, що підпорядковуються законодавству іншому, ніж законодавство України, можуть набувати у власність земельні ділянки несільськогосподарського призначення».

Іноземці зможуть купувати землю «в межах населених пунктів у разі придбання об'єктів нерухомого майна та для спорудження об'єктів, пов'язаних із здійсненням господарської діяльності відповідно до законодавства України».

Крім того, вони зможуть купувати землю «за межами населених пунктів у разі придбання об'єктів нерухомого майна».

«Юридичні особи, що підпорядковуються законодавству іншому, ніж законодавство України, можуть набувати у власність земельні ділянки несільськогосподарського призначення в порядку, встановленому статтею 129 цього Кодексу», - сказано в документі.

Читайте також:

Рада не підтримала продовження мораторію на продаж сільгоспземель


Азаров сумнівається, що продавати землю почнуть вже в січні

Литвин заспокоїв: Продаж землі дозволять вже після виборів

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...