IFC: Без відновлення регуляторних реформ Україна ризикує не покращити позиції в міжнародних рейтингах

8 грудня 2012 в 13:11
Два роки тому було ухвалено доволі багато позитивних нормативних актів. Але після цього настало затишшя, штиль.
goss.JPG
Aндрій Товстиженко, ZN.UA

Після активного удосконалення регуляторного середовища для бізнесу, що спостерігалося в Україні два роки тому та зрештою сприяло підвищенню позицій держави в рейтингу Doing Business-2013, після цього настало затишшя.

Таку думку висловив керівник проекту Міжнародної фінансової корпорації (IFC) «Інвестиційний клімат в Україні» Сергій Осаволюк під час круглого столу «Україна та рейтинги її інвестиційної привабливості: про що свідчать результати експертних та підприємницьких опитувань?», проведеного «Лігою фінансового розвитку» за підтримки «Дзеркала тижня. Україна».

«Два роки тому було ухвалено дійсно доволі багато позитивних нормативних актів. Але після цього настало затишшя, штиль», - зауважив експерт.

Водночас Осаволюк звернув увагу на одне з небагатьох покращень, яке відбулося останнім часу, - це скасування реєстрації зовнішньоекономічних контрактів на Аграрній біржі.

«За нашими оцінками, ціна питання – млн, які бізнес платив просто в нікуди», - констатував представник IFС.

У свою чергу, як додав менеджер з питань стратегічного розвитку Американської торгівельної палати в Україні Олександр Чорний, Україна таки може розраховувати на покращення позицій в Doing Business-2014 за рахунок зміни методології в укладанні рейтингу, а саме переведенню складських приміщень, які беруться до розрахунку дозволів на будівництво, з 4-ої категорії в 2-у.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...