Топ Новини

Хорошковський перейме фінансовий досвід Тимошенко

18 лютого 2012 в 10:03
Найближчим часом уряд випустить для населення казначейські зобов’язання у документарній («паперовій») формі, номіновані в гривні.
kupuri_dengi.JPG
Андрія Товстиженка, ZN.UA

Найближчим часом уряд випустить для фізичних осіб казначейські зобов’язання у документарній («паперовій») формі, номіновані в гривні.

Про це повідомила директор департаменту боргової та міжнародної фінансової політики Міністерства фінансів Галина Пахачук під час Фінансового прес-клубу «Валютні облігації для населення: переваги та недоліки запропонованих інструментів», який провела ГО «Ліга фінансового розвитку» за підтримки проекту USAID «Розвиток фінансового сектору» FINREP та тижневика «Дзеркало тижня. Україна».

«Для широкого кола інвесторів приємніше тримати в руках папір. Тут спрацьовує психологічний фактор», - констатувала представниця Мінфіну.

У свою чергу голова правління «Ощадбанку» Сергій Подрезов повідомив, що для інвесторів користування державними цінними паперами, випущеними в бездокументарній формі, - більш безпечне, а для уряду – більш дешеве. «Надрукувати папір з водяними знаками - це теж коштує грошей. Це буде дорожче, ніж в електронному вигляді з якоюсь комісією», - зауважив банкір.

Говорячи ж про казначейські зобов’язання, випущені за минулого уряду, Подрезов повідомив, що вони вже погашені. «У нас є вже досвід, ми знаємо технологію продажів державних цінних паперів. У всіх 25 областях України маємо сертифікованих продавців, відповідний програмний продукт», - зазначив голова правління «Ощадбанку».

Читайте також

НБУ думає, як змусити гроші "внутрішнього інвестора" працювати на економіку

Ярошенко загітував банкірів позичати побільше грошей уряду

Німеччина вперше позичила 4 млрд євро під мінусовий відсоток


Мінфін повернув $ 600 млн за єврооблігаціями Кабміну Азарова

Мінфіну вдалося позичити тільки шосту частину від продажу валютних ОВДП

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...