Топ Новини

Хорошковський обіцяє захистити бізнес від «корупційного податку»

6 лютого 2012 в 09:08
Голова Мінфіну відзначає складність податкового законодавства та фактичну незахищеність бізнесу від корупційного свавілля держструктур.
nalog_DSC2213_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Міністр фінансів Валерій Хорошковський обіцяє захистити бізнес від «корупційного податку» і спростити податкову систему, зокрема, її адміністрування.

«Основна проблема податкового законодавства - складність його виконання: значна кількість податків, складність їх адміністрування. І методологія повинна мінятися...Сьогодні є ідеї та пропозиції (щодо внесення змін, - ред.), які поки не оформлено. Але те, що нам потрібно спрощувати податкову систему, - це очевидно», - заявив він в інтерв'ю газеті
«Коммерсантъ-Украина».

Серед основних претензій до адміністрування податків В.Хорошковський назвав такі аспекти як складність податкового законодавства та фактична незахищеність бізнесу від корупційного свавілля держструктур:

«По-перше, - складне законодавство. По-друге, те, що, на жаль, бізнес безправний, в тому числі і при розгляді податкових справ у судах. По-третє, велика частина бізнесу готова і хоче платити легальні податки, але не витримує "корупційного податку", а, простіше кажучи, рекету держструктур і вимушена йти в тінь, стаючи, таким чином, "живою мішенню" для правоохоронних структур».

«Чи можна це лікувати? Можна, і чим швидше, тим краще, бо саме тут я бачу величезну приховану енергію, яка здатна забезпечити швидке і якісне перетворення країни», - заявив В.Хорошковський.

При цьому міністр фінансів відзначив, що з боку податкової служби «є розуміння».

Нагадаємо, що за даними опитування підприємців, проведеного ДПСУ, найчастіше бізнесмени скаржаться не стільки на високі податки, скільки на складність і заплутаність звітності, яку вони повинні подавати до ДПС. !
zn

Читайте також:

Бізнес позбавлять необхідності щороку купувати електронні ключі

Бродський: Колесніков хоче звільнити 90% податківців
 

ДПСУ потирає руки: зі "спрощенців" у 2012 році планують зібрати в 2 рази більше податків
 

Бізнесу більше заважає складна звітність, ніж високі податки, - опитування ДПСУ

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...