Грузія підпише договір про вступ Росії до СОТ наступного тижня

5 листопада 2011 в 13:18
Угода між Грузією і Росією з питань вступу РФ у світову організацію (СОТ) Торгівлі "офіційно буде підписана наступного тижня".

Про це в суботу, 5 листопада, заявив керівник грузинської делегації на двосторонніх переговорах, заступник міністра закордонних справ Сергі Капанадзе, що знаходиться зараз у Женеві.

"Переговори між Грузією і Росією практично завершені, обидві сторони погодилися із запропонованим Швейцарією компромісним варіантом документу, і ніяких змін у нього внесено не було, - повідомив він в інтерв'ю Громадському телебаченню Грузії. - Наступного тижня угода буде офіційно підписана і почне діяти з дня вступу Росії в СОТ".

"Сьогодні впродовж дня текст угоди буде парафований учасниками переговорів, що означає, що текст документу мінятися більше не буде" - додав С. Капанадзе.

Він також повідомив що наступного тижня швейцарська сторона "обере приватну компанію і визначить для неї мандат, відповідно до якого ця компанія стане здійснювати моніторинг торгових коридорів між Грузією і Росією". "Це більше технічне питання оскільки основні елементи мандату вже закладені в текст угоди, і, відповідно, нічого не повинно змінитися", - сказав дипломат.

Моніторинг торгових коридорів між Грузією і Росією здійснюватиметься під егідою Швейцарії.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...