Топ Новини

Група "Приват" зацікавлена ​​у продажу ЗЗФ і тому вимагає зниження тарифів на електроенергію, - експерт

25 вересня 2012 в 11:59
Ігор Коломойський, як співвласник Запорізького заводу феросплавів уже давно веде переговори про його продаж, хоче, щоб його бізнес коштував дорожче, і тому домагається зниження тарифів на електроенергію, вважає експерт.

Група "Приват" розглядає можливість продажу Запорізького заводу феросплавів (ЗЗФ) і у зв'язку з цим хоче зниження тарифів на електроенергію для підприємства, заявив директор Інституту енергетичних стратегій Дмитро Марунич.

"Чим нижчий тариф, тим завод більш рентабельно працює. Ігор Коломойський, як співвласник ЗЗФ вже давно веде переговори про його продаж, хоче, щоб його бізнес коштував дорожче, і тому домагається зниження тарифів на електроенергію", - заявив експерт.

При цьому Марунич відзначає, що держава не повинна йти назустріч Коломойському в цьому питанні: "Не повинно бути ніяких преференцій окремим підприємствам. Хто заважав Ігорю Коломойському вкладати гроші в свої підприємства і модернізувати їх. Якщо знизити тариф в два рази - це зупинить падіння собівартості продукції , - зазначив директор Інституту енергетичних стратегій. - Звичайно, у феросплавному бізнесі електроенергія - це істотна частина витрат, але уряд не може і не повинен працювати на те, щоб Ігор Коломойський дорожче продав свої активи".

Як приклад успішної роботи електроенергетичного підприємства при діючому рівні тарифів, Марунич навів "Донецьксталь": "В Україні є підприємства, які успішно працюють і при нинішніх цінах. Це питання власника, чому він не може знайти бізнес-модель при існуючих цінах на електроенергію, які в Україні далеко не найвищі. В Німеччині, наприклад, ціни на електроенергію у три рази вищі", - відзначає експерт.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...