Група Бальцеровича і Міклоша передала президенту, прем'єру і Раді пакет ключових реформ

16 вересня 2016 в 11:57

Українська влада отримала ще один пакет цінних пропозицій від авторитетних експертів.

порошенко бальцерович
Незабаром в Україні настануть децентралізація, електронне адміністрування, реформа прокуратури та судової системи, антикорупція
www.3dsmodels.com
Стратегічна група радників з підтримки реформ в Україні (SAGSUR) під керівництвом Лешека Бальцеровича та Івана Міклоша передала пакет ключових реформ президенту Петру Порошенку, прем'єр-міністру Володимиру Гройсману та до Верховної Ради України.

"У пакет реформ включені пропозиції щодо структури і процедур державного апарату: децентралізація, електронне адміністрування, реформа прокуратури та судової системи, антикорупція. Особливу увагу приділено публічним фінансам і структурним реформам, необхідним для зміцнення економічного зростання, включаючи приватизацію, дерегуляцію, демонополізацію, реформу енергетичного сектору та ринку газу, ринку землі. Також наведено пропозиції по реформі охорони здоров'я", - йдеться в повідомленні SAGSUR.

Стратегічна група радників з підтримки реформ – команда з десяти іноземних та українських фахівців, під головуванням Лешека Бальцеровича (Польща) та Івана Міклоша (Словаччина). Група створена 18 квітня 2016 року.

Читайте також: Бальцерович вважає, що перемога над Києвом стала найбільшою мрією Путіна

У травні співголова Групи стратегічних радників по підтримці реформ в Україні Лєшек Бальцерович повідомив, що його група розробила професійну програму, яка включає п'ять головних напрямків: макроекономічна стабільність, економічне зростання шляхом реформ держави і економіки, розбудова держави з метою підвищення рівня законності і радикального зниження корупції, а також децентралізація. "Тепер найголовніше – це впровадження цієї програми", - сказав Бальцерович.

У серпні глава представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський назвав пріоритетні напрямки реформ в Україні: децентралізація, боротьба з корупцією, політична реформа, активізація економіки та внутрішньоукраїнський діалог.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , DT.UA ,
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Евгений Буравлев 16 сентября, 14:32 Видимо больших ожиданий от плана Миклоша-Бальцеровича ждать не приходится. Исходя из предварительной информации, "особое внимание в плане уделено публичным финансам и структурным реформам, необходимым для укрепления экономического роста, включая приватизацию, дерегуляцию, демонополизацию, реформу энергетического сектора и рынка газа, рынка земли". Т.е. делается ставка исключительно на экономическое, административное и нормативно-правовое стимулированние развития рыночной экономики. Однако, этой властью уже "надежно" убит внутренний рынок страны, с доведением населения страны до нулевой покупательной способности. И в этой связи, остается непонятным, как может развиваться рыночния экономика с бездействующим и даже деградирующим внутренним рынком. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...