Гроші у країні є, потрібно припинити так безсовісно красти - Гриценко

6 квітня 2012 в 08:17
"Якщо красти так безсовісно, тоді зрозуміло: не ресурсів країні не вистачає, - не вистачає моралі. І відповідальності", - заявив Гриценко.
vzyatka.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Щоб знайти гроші на соцініціативи президента Януковича не потрібне тотальне підняття податків - просто влада має припинити так безсовісно красти, переконаний лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Зокрема він зазначив, що навколо Донецька побудована дорога вартістю 99 млн грн за 1 км (або 9 млн євро). Тоді як в Європі будівництво 1 км дороги обійдеться в 1 млн євро, і це при тому, що зарплата працівників там вища, а якість доріг краща.

"Якщо красти так безсовісно, тоді зрозуміло: не ресурсів країні не вистачає, - не вистачає моралі. І відповідальності", - заявив Гриценко в інтерв'ю ресурсу «Остров».

Топ-7 схем полегшення бюджету

Лідер «Громадянської позиції» впевнений, розумна влада повинна людей слухати й чути, не доводити ситуацію до точки кипіння.

«Чорнобильці вийшли на акцію не від хорошого життя. Вони обурилися тим, що їх позбавляють законом певних виплат - компенсації втраченого здоров'я. Цим людям влада повинна вклонитися і виконати те, що написано в законі, а не розповідати казки, що всі гроші вкрали «папередники», і грошей у бюджеті немає», - вважає він.

Гриценко підкреслив, гроші у країні є, варто лише згадати ті 24 млрд грн, які одним голосуванням у Верховній Раді віддали олігархам - власникам облгазів і обленерго, 2,4 млрд грн, вкрадених під проводом міністра палива та енергетики Юрія Бойко при закупівлі двох бурових установок .

«Це чиста схема крадіжки! Всі документи виявили журналісти, документально показали. На підставі цих документів я звернувся до прем'єр-міністра, генпрокурора, голови СБУ - проведіть розслідування, притягніть винних до відповідальності, нехай повернуть гроші, хто не повертає - у наручники і в тюрму. Ідуть одні відписки. Але ці відписки - речові докази, які потім, при зміні влади, будуть використані в суді, щоб чітко вказати на службову недбалість посадових осіб», - пояснив лідер «Громадянської позиції».

Читайте також:

Хто платить за «дешевий» бензин?

Нова схема Бойка: мільйон тонн нафти, $ 50 з тонни — посереднику


Коломойський і Фірташ позбавили бюджет 3 млрд грн, пролобіювавши зменшення ренти на нафти

За матеріалами: , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
Курс валют
USD 25.66
EUR 27.94
Останні новини