Топ Новини

Гривня девальвує через неякісну економічну політику уряду, - екс-віце-прем’єр

30 листопада 2012 в 23:09
Неякісна економічна політика уряду створює умови для надмірної концентрації уваги населення та бізнесу на питанні валютного курсу.
dengi doll2-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Неякісна економічна політика уряду створює умови для надмірної концентрації уваги населення та бізнесу на питанні валютного курсу, вважає екс-віце-прем’єр-міністр України, радник голови правління «Дочірнього банку «Сбербанку Росії» Василь Роговий.

Таку думку він висловив під час круглого столу «Якою буде банківська система в 2013 році?», організованого «Лігою фінансового розвитку» за підтримки «Дзеркала тижня. Україна».

«Ми чотири роки будуємо навіс девальваційний в той чи інший спосіб, розбиваємо лоба об цей девальваційний навіс і робимо його ключовим показником. З тим, щоб піти на інший шлях, мабуть, потрібно просто міняти політику, зокрема валютну. Але вона опирається на макрополітику. Якщо ми забули ази економічної політики — це біда», - наголосив експерт. 

За словами Рогового, держава не повинна жити з горизонтом (стратегічним прогнозом) в один рік. Це при тому, що, скажімо, 2012-ий вже завершується, а бюджету на 2013 рік досі немає.

«Давайте піднімемо голову та подумаємо, куди ми йдемо. Поки ми не змінимо ситуацію, у нас немає перспективи. Я нікого не лякаю. Мені сумно про це говорити, але це так», - резюмував фахівець.

Читайте также:

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...