Топ Новини

Греції може знадобитися ще 100 млрд євро

5 червня 2011 в 14:21
Греції, що переживає гостру кризу, може знадобитися ще один пакет допомоги в розмірі не менше 100 млрд євро.
Як повідомляє в неділю, 5 червня, інтернет-портал журналу Der Spiegel, такий сценарій не виключають експерти міністерства фінансів Німеччини, а також так званої «трійки» - Європейського центрального банку, Єврокомісії та Міжнародного валютного фонду. Додаткова підтримка може знадобитися у разі, якщо не буде вирішена проблема зниження державної заборгованості.
 
Водночас представник федерального міністерства фінансів відмовився коментувати повідомлення щодо цього. За його словами, спочатку має бути вивчена доповідь про розвиток ситуації в Греції, підготовлена експертами «трійки». У рамках програми економії уряд в Афінах має намір до 2015 року залучити в скарбницю додатково близько 78 млрд євро. Частинау цієї суми планується виручити від продажу державної власності та приватизації держкомпаній.
 
Тим часом влада Греції оголосили про початок масової приватизації державної нерухомості на загальну суму 30 млрд євро, повідомляє видання The Wall Street Journal на своєму сайті. На початковому етапі буде продано від 20 до 30 об'єктів нерухомості, перший з яких з'явиться на ринку протягом найближчих місяців. За словами начальника відділу національного банку Греції Арістотеліса Карітіноса, вже складається список державних об'єктів нерухомості, число яких досягає 75 тис. Греція сподівається залучити міжнародних інвесторів до створення сучасних курортів і житлових районів для іноземних туристів.
 
Острови будуть не продаватися, а здаватися в оренду
 
У більшості випадків об'єкти будуть не продаватися, а здаватися в довгострокову оренду інвесторам. Уряд пішов на такий крок з політичних мотивів: громадяни країни не будуть обурюватися з приводу розпродажу держвласності іноземцям. Значна частина об'єктів, що належать владі, являє собою великі ділянки землі, в тому числі на островах, які розташовуються біля узбережжя і купівля яких обійшлася б дуже дорого. Частину угод передбачається оформляти як договори продажу з правом оренди, коли влада продаватиме державні будівлі інвесторам, а потім укладати довгострокові контракти на оренду приміщень у них.
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...