Топ Новини

Греція сподівається на успіх у реструктуризації свого боргу

14 січня 2012 в 13:16
Греція розраховує подолати розбіжності з приватними інвесторами в питання реструктуризаціїф боргу, заявив міністр фінансів Евангелос Венізелос в інтерв'ю суботньому номеру газети Financial Times.
greece_3645980267_49d3bae838_b-2.jpg
flickr.com

«Я впевнений, що ми зможемо подолати розбіжності ... Раціональний підхід візьме гору, оскільки ця ініціатива в загальних інтересах Греції, її приватних кредиторів і всіх інституційних партнерів», - сказав Е.Венізелос.

За словами Е.Венізелоса, протягом наступних кількох днів будуть здійснюватися інтенсивні контакти з кредиторами, щоб переговори можна було відновити на наступному тижні.

Напередодні організація Інститут міжнародних фінансів (IIF) оголосила, що припиняє переговори про «добровільне» списання номінальної вартості грецького боргу на руках приватних інвесторів. ЄС наказав банкам списати грецький борг на 50%, що має  полегшити борговий тягар Греції на 100 мільярдів з 360-мільярдного боргу. Якщо переговори закінчаться провалом, Греції загрожує дефолт у березні, коли Афіни мають погасити облігації одразу на 14 мільярдів євро. Крім того, без реалізації програми зі списання боргу Греція може залишитися без першого траншу нового 130-мільярдного пакету допомоги від ЄС, який має надійти в лютому.

Переговори Греції з кредиторами були припинені за кілька годин до того, як міжнародне рейтингове агентство Standard and Poor's знизило суверенні кредитні рейтинги дев'яти з 17 країн єврозони, у тому числі Франції, Італії, Іспанії та Португалії. Обидві ці події посилюють кризу суверенного боргу в єврозоні.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...