ГПУ виявила, що Фонд соцстрахування приховав 40 млн гривень

16 травня 2011 в 08:43
Всупереч закону, Фонд соціального страхування не перерахував розмір щомісячних страхових виплат. Через це громадяни недоотримали понад 40 млн грн.

Такі результати перевірки Генеральною прокуратурою України діяльності Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, повідомляє прес-служба ГПУ.

Основною функцією Фонду є відновлення здоров'я та працездатності потерпілих від виробничого травматизму, відшкодування заподіяної їм шкоди та надання соціальних послуг.

Виплати з коштів Фонду, пов'язані з ушкодженням здоров'я на виробництві, отримують 313 тис. осіб. Разом з тим, всупереч вимогам статті 29 Закону України «Про обов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», незважаючи на зростання в минулому році середньої заробітної плати у галузях національної економіки, розмір щомісячних страхових виплат Фондом не перераховувався. Як наслідок, громадяни недоотримали понад 40 млн грн.

На виконання припису Генпрокуратури, розміри страхових виплат перераховано і приведено у відповідність до вимог закону. Середньомісячний розмір виплати на одного потерпілого, який до цього складав 865 грн, зросте мінімум на 10 відсотків. Необхідні кошти вже перераховано структурним підрозділам в областях для проведення виплат громадянам.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...