Головою державного "Укрексімбанку" призначений Віталій Білоус

4 лютого 2013 в 16:23

До цього 41-річний Білоус пропрацював у держбанку трохи більше півтора років, з жовтня-2011, коли був призначений головним радником голови правління.

belous
Віталій Білоус

Головою правління "Державного експортно-імпортного банку України" з 1 лютого 2013 року призначений Віталій Білоус. Про це повідомила прес-служба "Укрексімбанку".

Окрім того, наглядова рада "Укрексімбанку" призначила Сергія Миськіва заступником голови правління, а також ввела до складу правління Олександра Щура, який раніше обіймав посаду начальника Управління зовнішніх запозичень банку.

Всі особи, щодо яких (...) були прийняті кадрові рішення, є досвідченими фахівцями банківської справи", - йдеться в повідомленні прес-служби установи.

Так, згідно з офіційною довідкою, Віталій Білоус "має дві вищі освіти і працює у банківській системі України більше 15 років, з яких 12 років на керівних посадах у найбільших фінансових установах країни".

Зокрема, вказується, що з жовтня 2011 року Білоус був головним радником голови правління "Укрексімбанку", після чого у грудні того ж року став заступником голови правління.

До цього єдиним згадуванням у ЗМІ є інформація про те, що Білоус Віталій Володимирович був керуючим Дніпропетровською філією банку "Фінанси та Кредит".

Нагадаємо, що ротація у керівництві "Укрексімбанку" обумовлена призначенням Миколи Удовиченка на посаду заступника голови НБУ, який раніше очолював банк з квітня 2010 року.

Читайте також:

НБУ призначив нового головного наглядача за банками

У Нацбанку продовжилася зміна керівництва

Янукович поставив замість Хорошковського в наглядових радах держбанків голову київської податкової

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...