Топ Новини

Голова наглядової ради "Нафтогазу" Юлія Ковалів подала у відставку

13 квітня в 15:00

Ковалів сподівається, що розпочата в Наку реформа корпоративного управління буде продовжена.

1Ковалив Юлия Ковалив1_1
Голова наглядової ради "Нафтогазу" звільнилася
Голова наглядової ради НАК "Нафтогаз України" Юлія Ковалів подала у відставку. Про це повідомив джерело в "Нафтогазі".

За словами джерела, сьогодні має відбутися позачергове засідання наглядової ради, на якому буде розглянуто питання відставки Ковалів.

Згідно з чинним положенням про наглядову раду "Нафтогазу", що затверджене Кабміном (засновником та акціонером НАК) 16 грудня 2016 року, протягом двох тижнів заяви від членів наглядової ради повинні бути задоволені.

На 30 квітня призначено загальні збори акціонерів "Нафтогазу", на якому планується переобрати членів наглядової ради Нак.

Читайте також: "Нафтогаз" у 2016 році отримав чистий прибуток 26,5 млрд грн

В інтерв'ю DT.UA на питання про її звільнення Ковалів відповіла: "Уряд має таке право як акціонер у будь-який час. Втім, також кожен з членів СР має право звільнитися за власним бажанням". Ковалів висловила сподівання, що започаткована в Наку реформа корпоративного управління буде продовжена. Вона також зазначала, що у її колег - незалежних директорів НС "Нафтогазу" виникли проблеми у зв'язку з умовами е-декларування, як у іноземних громадян.

Нагадаємо, що 6 квітня члени наглядової ради "Нафтогазу" пригрозили відставкою. При цьому Юлія Ковалів, а також іноземці Підлогу Уорвік, Маркус Річардс, Чарльз Проктор, у своєму звернення до віце-прем'єру Володимиру Кистиону висунули умови, за яких готові продовжити роботу в наглядовій раді НАК "Нафтогаз України".

Потім, 11 квітня, президент Європейського банку реконструкції і розвитку Сума Чакрабарті направив на адресу президента України Петра Порошенка і прем'єр-міністра Володимира Гройсмана лист, в якому заявив, що затримка з реформуванням "Нафтогазу" і відставка незалежних членів її наглядової ради похитне міжнародну довіру до наміру української влади провести реформу серед державних підприємств, а також ускладнить подальшу фінансову підтримку.

29 березня Кабмін ухвалив рішення збільшити склад наглядової ради "Нафтогазу" з п'яти до семи осіб.

Повністю інтерв'ю з головою наглядової ради НАК "Нафтогаз України" Юлією Ковалів читайте на ZN.UA.

 

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...