Топ Новини

«ГлобалМані» виводить електронні гаманці на масовий ринок

13 липня 2012 в 10:46
«ГлобалМані» стягує найнижчу комісію в Україні - 0,5% за введення і виведення грошей з системи, а грошові перекази між гаманцями всередині системи здійснюються без комісій.
70.jpg
globalmoney.ua

Внутрішньодержавна небанківська платіжна система «ГлобалМані» виводить електронні гаманці на масовий ринок України, повідомила прес-служба системи.

«Ми розпочинаємо другий етап діяльності компанії і запускаємо на вітчизняному ринку унікальний високотехнологічний продукт. По суті, це нове явище - своєрідний супермаркет небанківських фінансових послуг, універсальний платіжний інструмент з використанням електронних грошей», - цитує прес-реліз директора з корпоративних відносин і контролю платіжної системи «ГлобалМані» Юрія Коржа.

Відповідно до прес-релізу, «ГлобалМані» дозволяє здійснювати більш 400 видів платежів online, зокрема, за мобільний зв'язок, інтернет, комунальні та інші послуги.

«У найближчому майбутньому буде доступна оплата товарів в інтернет-магазинах і багато іншого. Розрахунки проводяться у гривневому еквіваленті, згідно із законодавством. Швидкість транзакції - від 1 до 5 секунд. Система пропонує максимально простий і зручний інтерфейс управління гаманцем і, відповідно, доступ до мобільних, дешевих, безпечних, надійних і законних сервісів», - підкреслюється у прес-релізі.

За даними «ГлобалМані», поповнення гаманців електронними грошима можливе банківським переказом в будь-якому банку України, в широкій мережі агентів системи (зокрема торговельні мережі «Алло», «Мобілочка», «Мобіжук», «ТК Мобітел», «Парк», «ЄПС»). Виведення грошей з гаманця можливе, серед іншого, переведенням на рахунок в банку, в мережі агентів «ГлобалМані», з гаманця на гаманець.

При цьому, за даними системи, найближчим часом будуть випущені спеціальні картки поповнення гаманців.

У прес-релізі також відзначається, що «ГлобалМані» стягує найнижчу комісію в Україні - 0,5% за введення і виведення грошей з системи, а грошові перекази між гаманцями всередині системи здійснюються без комісій.

«Багато українських користувачів електронних платіжних сервісів вже відчули позитивний ефект від запропонованого нами зниження тарифів, а деякі учасники ринку послідували нашому прикладу», - зазначив Корж.

Національний банк України погодив правила небанківської платіжної системи «ГлобалМані» в 2010 році, її платіжною організацією виступає ТОВ «ГлобалМані».

На першому етапі роботи компанія «ГлобалМані» сконцентрувалася на співпрацю з юридичними особами, на створення мережі агентів.

Емісію електронних грошей «ГлобалМані» провів Державний ощадний банк України в жовтні-2011.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...