Главу Microsoft визнано найгіршим серед президентів найбільших компаній світу

16 травня 2012 в 16:00
Журнал Forbes назвав найбільш невдалих глав великих компаній. Forbes ставить у провину Стіву Баллмеру відсутність компанії на технологічних ринках, що швидко розвиваються до яких відносяться планшети і смартфони, через що постраждали зростання і доходи корпорації.
steve_ballmer.jpg
segodnya.ua

Журнал Forbes назвав п'ять глав великих корпорацій, «які давно вже повинні були бути звільнені». Очолює даний малопривабливий список генеральний директор компанії Microsoft Стів Баллмер.

Відкриває п'ятірку поганих керівників глава компанії Cisco Systems Джон Чамберс, що працює в ній з далекого 1995 року. Під його керівництвом компанія реорганізовувалася три рази, однак прогавила відповідальний момент набуття популярності хмарними технологіями. У проміжку між 2001 і 2007 роками акції компанії втратили половину своєї вартості, і ще половину після цього до теперішнього моменту.

Четверте місце зайняв президент корпорації General Electric Джеффрі Іммелт. «За більш ніж вікову історію компанію General Electric очолювало лише дев'ять осіб, і останній з них виявився не кращим вибором. Після майже десятиліття зростання прибутку, доходів та вартості компанії під керівництвом Джека Уелча, вартість акцій компанії в 2000 році досягла 60 доларів за акцію. Відтоді керівництвом Іммелта дані показники неухильно падають».

На третю позицію Forbes ставить главу найбільшої в світі роздрібної мережі Walmart Майка Дюка за випадки підкупу офіційних осіб з метою розвитку компанії за межами США. Друге місце зайняв глава великої американської торговельної мережі Sears Holdings Едварт Ламперт.

На верхній сходинці рейтингу опинився Стів Баллмер. Forbes ставить йому в провину відсутність компанії на  технологічних ринках, що швидко розвиваються, до яких відносяться планшети і смартфони, через що постраждали зростання і доходи корпорації. Це негативно вплинуло на показники ключових партнерів компанії, таких як Dell, Hewlett Packard і Nokia.

Баллмер обійняв свій пост у 2000 році, коли вартість акцій компанії становила 60 доларів. Два роки по тому вони коштували вже в три рази менше, а зараз знаходяться в районі позначки в 30 доларів за акцію. Сам Баллмер визнає, що розробка операційної системи Windows Vista обійшлася компанії занадто дорого, вийшла вона занадто пізно і, як відомо, не здобула великого успіху.

«Під його управлінням компанія встигла запустити і згорнути багато проектів, проте, по суті, Microsoft залишається все тією ж, що була і десять років тому», - констатує Forbes.

Читайте також:

Mozilla звинувачує Microsoft в нечесній конкуренції


Один із засновників Microsoft пожертвував 300 млн дол на дослідження мозку


Співзасновник Microsoft фінансує проект ракетоносія з повітряним стартом

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...