Топ Новини

Глава Ради НБУ здивований любові українців до долара

18 грудня 2012 в 11:25
Любов до долара в Україні найсильніша на території пострадянського простору. У Нацбанку мають намір покласти цьому край введенням податку на валюту. «Ну, як по-іншому працювати з людьми?!»
dollar_web4.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Національний банк буде наполягати на введенні 10%-го податку на продаж готівкової валюти. Про це заявив голова Ради Національного банку Ігор Прасолов.

«Я думаю, що Національний банк не буде відмовлятися від ідеї оподаткування операції з продажу готівкової валюти ... Ну, як по-іншому працювати з людьми?! В умовах низькоінфляційної економіки ціни ж у нас не ростуть як раніше на 20%, 30% на рік. Звідки така валютна паніка, любов до долара?» - сказав він інтерв'ю газеті «День»

За його словами, податок на валюту має на меті кілька цілей: вибити економічну основу для спекуляцій, зменшити доларизацію економіки і знизити ліквідність долара в Україні.

- Регіонали продовжують лякати 15%-м податком на валюту

«Я нещодавно читав дослідження, де йшлося про те, що любов до долара в Україні найсильніша на території пострадянського простору ... Саме тому одним із завдань Національного банку ми бачимо зниження рівня доларизації економіки. Щоб поступово любов нашого народу до долара зникала і зростала довіра до національної валюти - гривні», - заявив він.

Читайте також:

Верховна Рада відмовилась ухвалити закон про валютний податок

НБУ втратив ще ,46 млрд золотовалютних резервів у листопаді

У МВФ підрахували, що до кінця року НБУ розтратить ще 3 млрд дол резервів

Горшков: Ініціатором зменшення суми збору з продажу інвалюти став НБУ

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...