Топ Новини

Глава МЗС Франції: Майбутнє ЄС залежить від долі євро

11 вересня 2011 в 10:24
Майбутнє Європейського союзу цілком залежить від євро. Як передає Reuters, таку заяву представникам преси зробив міністр закордонних справ Франції Ален Жюппе, який прибув з офіційним візитом у столицю Австралії р. Канберру.
evro_3_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За його словами, Євросоюз як економічна і політична єдність буде піддано ризику, якщо єдина валюта постраждає від боргових криз окремих членів блоку, тому провідні країни єврозони - Франція та Німеччина - зобов'язуються зробити все, щоб цього не допустити.

«Втрата євро ознаменує втрату цілісності Європи як такої», - вважає глава французького МЗС.

Останнім часом спостерігалося зростання занепокоєння серед країн єврозони через необхідність підтримувати більш слабкі, периферійні країни блоку (зокрема, Грецію). За словами А. Жюппе, цій державі необхідно виконати зобов'язання, взяті 21 липня 2011 на екстреному саміті єврозони, і стабілізувати фінансову систему, щоб отримати доступ до другого пакету фінансової допомоги понад чинної кредитної програми ЄС та Міжнародного валютного фонду обсягом 110 млрд євро.

Деякі експерти вважають, що Греція має вийти з блоку ЄС. Однак, на думку А. Жюппе, цілісність блоку є пріоритетною для його членів, і її в жодному разі не можна руйнувати, в чому французьку сторону підтримують 17 країн єврозони.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...