Топ Новини

Глава МВФ закликала США негайно вирішити проблему з держборгом

26 липня 2011 в 19:24
Глава Міжнародного Валютного Фонду Крістін Лагард закликала США якнайшвидше вирішити міжпартійні розбіжності з приводу підвищення боргового стелі і нагадала, що в іншому випадку, світову економіку чекають серйозні наслідки.

 

"Годинник цокає, і абсолютно очевидно, що проблему треба вирішити негайно", - сказала К. Лагард, виступаючи перед Радою з міжнародних відносин.

Лагард, що вступила на посаду глави МВФ менше місяця тому, так само вважає, що США повинні розробити переконливий план скорочення бюджетного дефіциту, але рішення не має ухвалюватися поспіхом.

"США можуть зіштовхнутися з черговим витком зростання безробіття. Тому ми радимо утриматися від необдумано швидкої бюджетної консолідації, незважаючи на важливість угоди про план консолідації найближчим часом", - сказала К. Лагард.

Якщо уряд США не підніме боргову стелю, зафіксовану на позначці $ 14,3 трильйона, 2 серпня країні буде загрожувати технічний дефолт за частиною боргових зобов'язань.

"Несприятлива ситуація в США може мати негативні наслідки для світової економіки в цілому", - додала К. Лагард.

Лагард також виступила із закликом до лідерів єврозони розпочати застосування заходів, погоджених на останньому саміті Євросоюзу, щоб приборкати боргові проблеми регіону і підсилити економіку.

За словами К. Лагард, фінансові проблеми периферійних країн зони євро, таких як Греція, Португалія та Ірландія, виявили ризики, представлені неповним економічним і валютним союзом.

Говорячи про Японію, К. Лагард закликала до проведення сміливих заходів зі скорочення величезного державного боргу, а також нагадала країнам, що розвиваються про необхідність додаткових дій, щоб уникнути перегріву економік.

К. Лагард також повідомила, що МВФ продовжує прогнозувати зростання світової економіки на рівні 4,0% -4,5% в 2012 році, незважаючи на те, що відновлення економіки проходить нерівномірно і ризики "точно спрямовані в негативний
бік ".

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...